הטמעת Monday.com

שירותי אפיון, יישום, הטמעה והדרכה על מערכת Monday.com

מכירים את זה שקיימתם ישיבת צוות, חילקתם משימות ואפילו הגדרתם דד ליין לביצוע, אבל ברגע האמת סיכום הפגישה "קבור" אי שם בין מאות המיילים השונים, אינכם יודעים מי אחראי על מה והדד ליין נעלם כלא היה? אתם לא לבד.

אם גם אתם ארגון חברה אזרחית או גוף עסקי שמאמין שפגישות עדכון או שרשורי מיילים אינסופיים, שכל תכליתם לנהל בקרה על משימות המסתובבות בעל פה, במייל ובוואטסאפ, הם העולם הישן, ואתם מבקשים לאמץ הרגלי עבודה יעילים ומסודרים בניהול והוצאה לפועל של תהליכי עבודה ארגוניים, ייתכן שמערכת Monday.com היא הפתרון האידאלי עבורכם.

Monday.com היא מערכת הפעלה (OS) לניהול משימות ופרויקטים צוותיים ואישיים. במערכת תוכלו לנהל את כל סוגי העבודה במחלקה שלכם, מול מחלקות אחרות בארגון ולמול גורמים חיצוניים.

הפלטפורמה מאפשרת להפוך את עבודת הצוות, המעקב והתכנון של פרויקטים ומשימות לקלים, מהנים ואפקטיביים יותר, ולהפחית את הזמן שחברות וחברי הצוות משקיעים בשרשורי מיילים ופגישות מיותרות.

מעוניינים להתרשם מהמערכת?
הורידו אותה לשבועיים ניסיון ללא עלות

עדיין מתלבטים?
מוזמנות ומוזמנים להתרשם מהרצאה שערכנו על המערכת בפורום חברה אזרחית

תארא ו-Monday.com

תארא משמשת כשותפה של Monday.com בישראל ומספקת ייעוץ, הדרכה, הטמעה ואינטגרציה של פלטפורמת Monday.com בקרב ארגוני חברה אזרחית וחברות עסקיות. עד היום ליוונו עשרות עמותות, גופים עסקיים וארגונים שונים בתהליך לאפיון והטמעת המערכת.

אנו מספקים תהליך ליווי צמוד ומסייעים בתהליכי החשיבה הדרושים להטמעת מערכת לניהול מידע. אנחנו מאמינים שהטמעת מערכת ניהול היא, בראש ובראשונה, אתגר ארגוני ותפיסתי ולכן אנו מלווים את הארגון ונוכחים בכל שלב בתהליך, על מנת לוודא שהמערכת משרתת את התמונה הגדולה, והופכת את הארגון למקצועי יותר, שקוף יותר ואפקטיבי הרבה יותר.

השירותים שאנו מספקים

הטמעת מערכת Monday.com

תהליך אפיון והטמעת המערכת כולל ארבעה שלבים:

  1. זיהוי ואפיון צרכים – ראשית אנו לומדים את הפעילות שלכם בפגישות אפיון: מתבוננים בצרכים, בשיטות העבודה והניהול שלכם ומאפיינים את תהליכי העבודה של הארגון.
  2. בניית השלד של המערכת – השלב השני הוא בניית והטמעה של תהליכי העבודה האלו במערכת באופן שמייעל את עבודת הצוות ואת העבודה האישית של חברי וחברות הצוות בארגון.
  3. אוטומציות ואינטגרציות – במידה ויעלה צורך נאפיין ונטמיע אוטומציות – פעולות אוטומטיות שיחסכו לכם עבודה ידנית, ואינטגרציות – חיבור למערכות אחרות כגון GOOGLE, OUTLOCK וכן הלאה.
  4. הדרכה – נדריך את העובדים והמנהלים על התשתית שנוצרה ונלווה את תהליך ההטמעה.

ימי הדרכה מרוכזים לצוותים

שירות המיועד לחברות וארגונים שזקוקים לסיוע נקודתי בכל הנוגע לעבודת הארגון במערכת. לקראת יום ההדרכה אנו בונים תכנית הדרכה ליום הדרכות בהתאם לצרכי הארגון.

הכשרה מעשית

ימי הכשרות מרוכזים המתקיימים אצלנו במשרדים, בהם אנו מלמדים שיטות עבודה במערכת עבור המשתמש המתחיל או המתקדם.

לחצו כאן להרשמה להכשרה המעשית הקרובה

חיבור Monday.com לפריוריטי

חיבור בין המערכות באמצעות אפליקציית ENIGINI.

תוכלו למצוא מגוון סרטוני הדרכה על המערכת בערוץ היוטיוב של תארא

לקוחות עבר מספרים

"כשרק התחלנו לבחון את האפשרות של הטמעת המערכת אצלנו, זו נראתה משימה בלתי אפשרית לחלוטין. מהרגע שצוות תארא נכנסו לתמונה, הכל היה הרבה יותר ברור ומובנה, והרגשנו שהם מובילים אותנו בבטחה. צוות תארא הצליח לעשות עבורנו בצורה מקצועית ויוצאת דופן את החיבור המורכב כל כך שבין צרכי הארגון לבין יכולות המערכת. חיבור שללא ספק לא יכולנו לעשות בעצמנו באופן הזה. כמו כן תהליך אפיון והטעמת המערכת היה הרבה מעבר לתהליך טכני – הודות להשקפה ואופן הפעולה הייחודיים של צוות ההטמעה, הם גרמו לנו לבחון מחדש את כל תהליכי העבודה שלנו, הממשקים הפנים והחוץ ארגוניים, שיטות העבודה וכן הלאה."

אורי קידר, מנכ"ל תנועת "ישראל חופשית"

"לאורך כל ההטמעה דאגו צוות תארא להדריך אותנו ואת הצוות, ללוות אותנו לאורך כל הדרך – החל מאפיון אסרטגי שלא יורד בערכו מכל ייעוץ ארגוני רוחבי ועד ניהול המערכת הלכה למעשה. צוות תארא התאימו את השירות שלהם לאופי העמותה, וידעו לענות על צרכי העומק לצד הצדדיים הטכניים. הם דאגו להתאים עצמם עבור נשות הצוות השונות ולעבוד עם כל אחת בדרך עבודה אחרת שתתאים לה. רמת הסידויות והמקצועיות של תארא בליווי מרשימה עד מאד ומייצרת סטנדרטים ארגונים גבוהים."

הדר קס, מנכ"לית עמותת "חמניות"

רוצים לשמוע עוד? מוזמנות ומוזמנים להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם